Targi Las-Expo 2021

XX jubileuszowe Targi Las-Expo za nami. Współpraca pomiędzy Stowarzyszeniem a Targami Kielce układa się wzorowo. Miło się słucha i czyta jak chwali się naszą współpracę, oto cytaty:

„Z okazji jubileuszu 20-lecia targów LAS-EXPO, podziękowanie za efektywną współpracę otrzymały: Lasy Państwowe oraz  Stowarzyszenie Przedsiębiorców Leśnych. Dziękujemy i mamy nadzieję na kolejne 20 lat wspólnych działań!” https://www.targikielce.pl/o-firmie/aktualnosci/nagrody-instytucji-wspierajacych-targi-agrotech-i-las-expo-przyznane,22578

W Gazecie Targowej – rozmowa z Agnieszką Dąbrowską menadżerem targów Las-Expo „… Ogromnie cenimy także kooperację ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Leśnych – przedstawiciele tej instytucji od lat zasiadają w jury konkursu na najbardziej innowacyjne produkty zaprezentowane podczas targów oraz dbają o merytoryczną część wystawy. …”

Stowarzyszenie z okazji  jubileuszu XX lecia Targów Las-Expo otrzymało DYPLOM od Targów Kielce z podziękowaniem za wieloletni udział w wydarzeniu.

Dodatkowe informacje